O nas

Jesteśmy firmą doradczą, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania środków z funduszy Unii Europejskiej. Oferta naszej firmy skierowana jest do rolników, przedsiębiorców oraz osób fizycznych planujących założenie działalności gospodarczej. Oferujemy także pomoc w pozyskaniu funduszy z Unii Europejskiej dla przetwórców oraz grup producentów rolnych.
Jesteśmy skoncentrowani na potrzebach klienta i wszystkie nasze działania zmierzają do profesjonalizacji naszych usług. Najważniejszym elementem naszej działalności jest spełnienie Państwa oczekiwań w zakresie jakości naszej pracy i obsługi klienta. Wynika to z naszego przeświadczenia o kluczowym znaczeniu jakości obsługi klienta w działalności biznesowej. Nasze bogate doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy z Unii Europejskiej wynika z dotychczasowej przeszłości zawodowej. Dysponujemy kilkunastoletnim doświadczeniem biznesowym zdobytym między innymi pracą w ARiMR w Biurze Wsparcia Inwestycyjnego w Elizówce. Dzięki temu posiadamy dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie pozyskiwania i rozliczania funduszy unijnych.

Zakres naszych usług obejmuje kompleksową obsługę klienta począwszy od wyboru odpowiedniego programu pomocowego, poprzez sporządzenie kompletnego wniosku aplikacyjnego, koordynowanie procesem weryfikacji i realizacji projektu, aż do sporządzenia wniosku o płatność. Ponadto oferujemy Państwu pomoc na każdym etapie realizacji projektu tj. możemy dokończyć rozpoczęty wniosek lub rozliczyć otrzymaną dotację. Przez cały okres współpracy zapewniamy Państwu opiekę osobistego doradcy.

Współpracujemy z dealerami maszyn i urządzeń rolniczych, maszyn budowlanych oraz innymi firmami przygotowującymi projekty budowlane, kosztorysy inwestorskie czy też świadczącymi usługi w zakresie wyceny używanych maszyn i urządzeń rolniczych. Współpracujemy także z bankami oferując naszym klientom pełen zakres usług finansowych niezbędnych w procesie realizacji projektów unijnych.

Kontakt

EURODOTACJE Marek Litwinek

505 518 997